KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11233107
nr 1123 3107
John Herbert, Stockholmsmotiv, signerad och daterad -56, ramens innermått: 60x70
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:35:29
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm